KURUMSAL BİLGİLER

Tüm Türkiye’de kurumsal ve bireysel su arıtma sistemlerinin teknik servis ve uygulama hizmetlerini yürütmekteyiz. Şirketimiz su arıtma sistemlerinin işlem suyu ve içme suyu kapsamında proje ve çözüm üretmekte güvenirlik konusunda kendini ispatlamıştır. Teknik servis ekibimiz ekipmanları ve sarf malzemeleri ile son derece profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Şirketimiz işletmelerin üretimde kullanılan suyun arıtılması ve ıslah edilmesi konusundan verimliliği ve kalitede işletmelere katkı sağlamaktadır. Ülkemizde sanayileşme ve kalkınma çerçevesinde suyun daha verimli kullanılmasını sağlayarak doğada ki su kaynaklarını korumaktadır. Şirketimiz tüm çalışmalarında önceliği insan sağlığını gözeterek tüm yapılan işlemlerde dikkatli ve titiz çalışmaktadır kullanılan tüm ekipmanlarımız kaliteli ve uzun ömürlü markaları kullanmaktayız. Su arıtmada kullanılan cihazların sağlıklı ve hijyenik kalabilmesi için standart bir biçimde 6 ay içinde bir bakım yapılması gerekmektedir. Uzman ekibimiz bakım süresi geldiğinde sizi arayarak su arıtma cihazınızın bakımı geldiğini bildirir ve bakım işlemini yapmak için siz değerli müşterilerimizden randevu talep edilir. Uzman ekibimiz bakım işlemi bittikten sonra yapılan işlemleri siz değerli müşterilerimize anlatmakta ve göstermektedir.

Bektaşlar su arıtma ve endüstriyel su sistemleri olarak uzun yıllardır tüm Türkiye’de kurumsal ve bireysel olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Uzman kadromuz ve kaliteli ürünlerimiz ile siz değerli müşterilerimizi memnun etmekteyiz tüm işlerimizde ilk önceliğimiz insan sağlığı ve bunun için tüm yapılan işlemlerde hijyen ve titizlik ile yapılmaktadır.